„Art – Generation Balltics – 2018“

Balandžio 8 – 10 d. kruiziniame kelte Ryga – Stokholmas – Ryga vyko XIV Tarptautinis vaikų ir jaunimo konkursas „Art – Generation Baltics – 2018“, kurį organizavo Švedijos jaunųjų muzikų asociacija.
Konkurse dalyvavo 19 instrumentinės, vokalinės muzikos kolektyvų ir solistų, tarp kurių sėkmingai pasirodė, I vietos diplomus, medalius ir taurę pelnė mūsų mokyklos styginių instrumentų kvartetas: Elinga Norkutė, Marija Beriozovaitė, Dominykas Janiulis, Justinas Muižys (mokytojos Violeta Griciuvienė, Silvija Muižienė, koncertmeisteris Modestas Jukna).
Kelionė, sėkmingas pasirodymas konkurse, ekskursija po Stokholmo senamiestį, puikiai praleistas laisvalaikis kelte paliko šiltus įspūdžius, geras emocijas, nepamirštamas akimirkas. Didžiuojamės savo mokinių pasiekimais – tai puikus stimulas naujiems konkursams ir būsimoms kelionėms.
Už emocinį ir finansinį palaikymą dėkojame tėveliams, mokyklos direktoriui, UAB „Joniškio spedicija“ ir direktoriui Gintarui Bačioniui, Raimundui Granzbergui, Editai Gaidjurgienei, Linui Vasiliauskui, Mariui Budriui, Linai ir Kęstučiui Sauliams, Žilvinui Rimšai ir kitiems rėmėjams.