Mokytojai

 

Vardas, pavardė

Pareigos

Kvalifikacinė kategorija

Aušra Tiškevičienė Fortepijonas

Metodinio būrelio   pirmininkė

vyr. mokytoja

koncertmeisterė   metodininkė

Daiva Stankuzevičienė Fortepijonas vyr. mokytoja
Laima Indriulienė Fortepijonas

Mokyklos tarybos narė

vyr. mokytoja

vyr. koncertmeisterė

Diana Blinovienė Fortepijonas vyr. mokytoja
Alfreda Gavorkienė Koncertmeisterė koncertmeisterė
Modestas Jukna Koncertmeisteris

II instrumentas

Fortepijonas

mokytojas

koncertmeisteris metodininkas

Danutė Poliakienė Akordeonas

II instrumentas

Fortepijonas

vyr. mokytoja
Vilma Skrodenienė Akordeonas

Akordeonistų ansamblis

II instrumentas

Metodinio būrelio   pirmininkė

Mokyklos tarybos narė

Fortepijonas

vyr. mokytoja
Eimantas Aušbikavičius Birbynė

Lamzdelis

Skrabalai

II instrumentas

Fortepijonas

vyr. mokytojas
Dijana Adomaitienė Kanklės

Kanklių ansamblis

II instrumentas

Fortepijonas

vyr. mokytoja
Zita Gaškauskaitė Smuikas,

Smuikininkų ansamblis

Mokyklos tarybos pirmininkė

Metodinio būrelio   pirmininkė

vyr. mokytoja
Violeta Griciuvienė Violončelė

Smuikas

II instrumentas

Ansamblinis muzikavimas

Koncertmeisterė

Fortepijonas

vyr. mokytoja
Silvija Muižienė Smuikas

Koncertmeisterė

mokytoja

vyr. koncertmeisterė

Algerdas Mintvydas Trimitas

Trombonas

vyr. mokytojas
Svetlana Mačiūnienė Fleita

II instrumentas

Ansamblinis muzikavimas

Fortepijonas

vyr. mokytoja
Žydris Žalakis Klasikinė gitara

II instrumentas

Gitara

mokytojas
Vitolis Žukas Mušamieji instr. mokytojas
Marytė Mikalėnienė Solfedžio

Choras

Solinis dainavimas

Metodinio būrelio   pirmininkė

vyr. mokytoja
Irena Stripinienė Solfedžio

Fortepijonas

Sakralinės muzikos   ansamblis

Muzikos istorija

Profesinės sąjungos pirmininkė

vyr. mokytoja
 Virginijus Vaičiūnas  Mušamieji instrumentai  mokytojas
Jelena Arsiukova Solfedžio

II muzikos   instrumentas

Fortepijonas

vyr. mokytoja
Vida Žukienė Dailė

Metodinio būrelio pirmininkė

mokytoja ekspertė
Vladislava Ancevičienė Dailė mokytoja metodininkė
Loreta Angilovienė Dailė

Mokyklos tarybos narė

vyr. mokytoja
Orinta Orlickienė Dailė

Lėlių teatras

vyr. mokytoja
Vilma Černauskienė Choreografija

Metodinio būrelio pirmininkė

Mokyklos tarybos narė

vyr. mokytoja
Giedra Jarmoškienė Choreografija vyr. mokytoja