Mokytojai

Vardas, pavardėDėstomi dalykaiKvalifikacinė kategorija
Aušra TiškevičienėFortepijonas
Koncertmeisteris
Metodinio būrelio pirmininkė
Vyr. mokytoja
Koncertmeisterė metodininkė
Daiva StankuzevičienėFortepijonasVyr. mokytoja
Laima IndriulienėFortepijonas
Vyr. mokytoja
Diana BlinovienėFortepijonasVyr. mokytoja
Alfreda GavorkienėKoncertmeisterėKoncertmeisterė
Modestas JuknaKoncertmeisteris
II instrumentas (Fortepijonas)
Mokytojas
Koncertmeisteris metodininkas
Danutė PoliakienėAkordeonas
II instrumentas (Fortepijonas)
Vyr. mokytoja
Vilma SkrodenienėAkordeonas
Ansamblinis muzikavimas
II instrumentas (Fortepijonas)
Metodinio būrelio pirmininkė
Vyr. mokytoja
Eimantas AušbikavičiusSaksofonasMokytojas metodininkas
Dijana AdomaitienėKanklės
Ansamblinis muzikavimas
II instrumentas (Fortepijonas, kanklės)
Muzikinio rašto ir kultūros pažinimas
Muzika (Ankstyvasis ugdymas)
Vyr. mokytoja
Edita RudienėBirbynė
Lumzdelis
Skrabalai
Fortepijonas
II instrumentas (Fortepijonas, skrabalai)
Mokytoja metodininkė
Zita GaškauskaitėSmuikas
Ansamblinis muzikavimas
Metodinio būrelio pirmininkė
Vyr. mokytoja
Violeta GriciuvienėViolončelė
Smuikas
II instrumentas (Fortepijonas)
Ansamblinis muzikavimas
Koncertmeisterė
Vyr. mokytoja
Koncertmeisterė
Silvija MuižienėSmuikas
Koncertmeisterė
Mokytoja
Vyr. koncertmeisterė
Algerdas MintvydasTrimitas
Trombonas
II instrumentas (Trombonas)
Orkestras
Vyr. mokytojas
Svetlana MačiūnienėFleita
II instrumentas (Fortepijonas)
Ansamblinis muzikavimas
Vyr. mokytoja
Žydris ŽalakisKlasikinė gitara
II instrumentas (Gitara)
Mokytojas
Vitolis ŽukasMušamieji instrumentai
Estradinis ansamblis
Mokytojas
Virginijus VaičiūnasMušamieji instrumentaiMokytojas
Marytė MikalėnienėSolfedžio
Solinis dainavimas
II instrumentas (Solinis dainavimas)
Ansamblinis dainavimas
Metodinio būrelio pirmininkė
Vyr. mokytoja
Irena StripinienėSolfedžio
Fortepijonas
II instrumentas (Fortepijonas)
Muzikos istorija
Vokalinis ansamblis
Sakralinės muzikos ansamblis
Profesinės sąjungos pirmininkė
Vyr. mokytoja
Jelena ArsiukovaSolfedžio
II instrumentas (Fortepijonas)
Vyr. mokytoja
Vida ŽukienėDailė
Dailė (Ankstyvasis ugdymas)
Metodinio būrelio pirmininkė
Mokytoja ekspertė
Vladislava AncevičienėDailė
Dailė (Ankstyvasis ugdymas)
Mokytoja metodininkė
Loreta AngilovienėDailė
Vyr. mokytoja
Orinta OrlickienėDailė
Teatras
Dailė (Ankstyvasis ugdymas)
Teatras (Ankstyvasis ugdymas)
Vyr. mokytoja
Ligita DundaitėDailė (Ankstyvasis ugdymas)Mokytoja metodininkė
Vilma ČernauskienėChoreografija
Choreografija (Ankstyvasis ugdymas)
Metodinio būrelio pirmininkė
Vyr. mokytoja
Giedra JarmoškienėChoreografijaVyr. mokytoja