Bendruomeniškiausios prakartėlės nominacija

Sausio 7 dieną, minint Trijų Karalių šventę, 12 val. Vilniaus Šv. Pranciškaus Asyžiečio bažnyčioje buvo paskelbti ir apdovanoti antrojo pranciškoniško prakartėlių konkurso „Pasitik kūdikėlį Jėzų su šv. Pranciškumi“ nugalėtojai.

Kaip teigė konkurso iniciatorius brolis pranciškonas Algirdas Malakauskis, konkursas sulaukia vis didesnio atgarsio ir dalyvių skaičiaus. „Šiemet konkurse dalyvavo net 275 prakartėlės iš aštuonių miestų, todėl visi čia susirinkę finalininkai jau tikrai esate konkurso nugalėtojai“, – apdovanojimų ceremonijos dalyviams sakė br. Algirdas Malakauskis. Pasak jo, didžiausias laimėjimas yra atrasti laiko pabūti su savo šeimos nariais, bendruomene ar bendraklasiais ir kartu sukurti kūdikėlio Jėzaus gimimą atvaizduojančią prakartėlę.

Kaip ir pernai, šiemet visi darbai buvo be galo kūrybingi, išradingi, pagaminti iš įvairiausių medžiagų, pradedant sausainiais ir baigiant ledų pagaliukais ar ausų krapštukais. Todėl šiemet konkurso organizatoriai nusprendė išrinkti net šešis lygiaverčius konkurso nugalėtojus bei nominuoti kitas išskirtiniais bruožais pasižymėjusias prakartėles.

Bendruomeniškiausios prakartėlės nominaciją pelnė vaikai iš Joniškio Algimanto Raudonikio meno mokyklos: Audrius Merkelis, Lina Stalnionytė, Jokūbas Savickis, Urtė Kairaitytė, Medūnė Petrošiūtė. Moksleivius ruošė mokytoja Vida Žukienė.